cnti logo green border

Рачунарске обуке

ЦНТИ, Нови Сад, Обуке

Групне и индивидуалне!

Slider

Енергија је свуда око нас 2019.
Ранг листа

Прва награда за школе

-ОШ „Ђура Јакшић“ Каћ
-Електро техничка школа „Михајло Пупин“ Нови Сад
-Повеља - Средња техничка школа „Михајло Пупин“ Кула

Прво место

Модели и макете

Основнe школe                                                                                                                                                                                         
-Вукашин Васиљевић, ОШ “Светозар Марковић Тоза“ Нови Сад
    Ментор - Даница Гавриловић
-Вања Радулашки, ОШ ,,Јован Поповић”, Кикинда
-Мићо Мајкић, ОШ ,,Јован Поповић”, Кикинда
-Марко Сивчев, ОШ ,,Јован Поповић”, Кикинда
   Ментор - Светлана Павловић

Средње школе

-Милош Продановић, ЕТШ „Михајло Пупин“ Нови Сад
   Ментор - Јасна Скомрак
-Ђорђевић Стефан, Електо техничка школа „Михајло Пупин“ Кула
-Костелник Алекса, Електо техничка школа „Михајло Пупин“ Кула
-Пурић Мијат, Електо техничка школа „Михајло Пупин“ Кула
   Ментор - Дарко Паповић

Мултимедијалне презентације

Основне школе

-Андреј Ћулибрк, ОШ „Ђура Јакшић“ Ковин
-Матеја Петровић, ОШ „Ђура Јакшић“ Ковин
   Ментор - Маја Обрадовић Вукосављевић
-Алекса Лалић, ОШ „Жарко Зрењанин“ Нови Сад,
   Ментор - Mирјана Tунгуз

Средње школе

-Софија Бјелица, ЕТШ "Михајло Пупин" Нови Сад
   Ментор - Јасна Скомрак

Литерарни радови
Основне школе

- Јелена Кервешанов, ОШ „Ђура Јакшић“ Зрењанин
    Ментор –Биљана Перин
-Јана Орловић, ОШ „Душан Вукасовић“ Купиново
   Ментор – Мирјана Добрић
-Сили Теодора, ОШ „Фејеш Клара“ Кикинда
   Ментор – Виолета Момић

Средње школе

-Марија Елена Баба, Хемеијско медицинска школа, Вршац
   Ментор – Ева Нермешан Гомбар

Ликовни радови

Основне школе

-Јован Панић, ОШ ”Ђура Јакшић” Каћ
   Ментор - Јасмина Јерковић
-Ученици, ОШ „Свети Георгије“ Уздин
   Ментор - Татјана Романов

Средње школе

- Јелена Стојшић, Хемијско-медицинска школа Вршац
    Ментор - Ева Нермешан Гомбар



Друго место:

Модели и макете

Основнe школe

-Немања Марјанов, ОШ ”Ђура Јакшић” Каћ
   Ментор - Јасмина Јерковић
-Аљоша Пинтерић, ОШ „Петефи бригада“ Кула
   Ментор Лидија Бачић

Средње школе

-Шумаревић Страхиња, СТШ „Никола Тесла“ Сремска Митровица
   Ментор - Марко Микулек

Мултимедијалне презентације

Основне школе

-Николина Косовић, ОШ “Вук Караџић“ Црвенка
   Ментор – Оливера Крстоношић
-Михајло Тривић, ОШ „Милица Стојадиновић Српкиња“ Врдник
   Ментор – Мирјана Бурсаћ

Средње школе

-Анелиа Бабуц, Гимназија “Михајло Пупин“ Ковачица
   Ментор - Мишо Жјак

Литерарни радови

Основне школе

-Василиса Квас, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг
   Ментор – Мајда Радошевић
-Наталија Родивојевић, ОШ „Душан Вукасовић Диоген“ Купиново
   Ментор – Мирјана Добрић
-Рице Давид, ОШ „Фејеш Клара“ Кикинда
   Ментор – Виолета Момић

Средње школе

Ликовни радови

Основне школе

- Ана Шарановић, ОШ „Вук Караџић“ Црвенка
   Ментор - Нада Гатарић

Средње школе

-Михајло Танацков, Гимназија „Душан Васиљев“ Кикинда
   Ментор – Снежана Замуровић

Треће место:

Модели и макете

Основнe школe

-Катарина Ивановић, ОШ ,,Душан Вукасовић Диоген“ Пећинци
   Ментор - Нада Остојић

Средње школе

-Ива Шијан, Гимназија „Светозар Марковић“ Нови Сад
-Лука Костић, Гимназија „Светозар Марковић“ Нови Сад
   Ментор - Милица Гајић

Мултимедијалне презентације

Основне школе

-Анастасија Новков Чобанов, ОШ „Ђура Jакшић“, Кикинда
   Ментор - Силвана Рељин
-Данијела Вукшић, ОШ “Свети Георгије“, Уздин
   Ментор - Костанца Ђоловић
-Катарина Дупор, „Душан Јерковић“ Рума
   Ментор - Душан Вуксан

Средње школе

-Јован Чолока, Медицинска школа „Стевица Јовановић“ Панчево
   Ментор - Наталија Грујић

Литерарни радови

Основне школе

-Дајана Илић,ОШ „Душан Вукасовић Диоген“ Купиново
   Ментор- Миленко Чворков 
-Лена Вељанчић, ОШ Душан Вукасовић Диоген Купиново
   Ментор - Миленко Чворков 
-Лудањи Наталиа, ОШ „Фејеш Клара“, Кикинда
   Ментор - Виолета Момић

Ликовни радови

Основне школе

-Тихана Жутић, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг
    Ментор - Сања Суба
-Зорана Кристина Гросу, ОШ“Свети Георгије“, Уздин
   Ментор - Данијел Суса

Средње школе

-Милан Татић, Електротехничка школа „Михајло Пупин“ Нови Сад
   Ментор - Јасна Скомрак

Награде за масовност и групни рад

-Балаћ Ања, Босанац Сара, Савићевић Анастасија, Дејан Илић, Медић Ања, Блешић Јован
ОШ “Мирослав Антић“, Футог
   Ментор - Адријана Сарић, Гордана Хајдуковић-Јандрић, Страхиња Настаић,

-Лара Бајић , Јелена Крстин, Урош Лукач, ОШ „Светозар Тоза Марковић“
-Миљан Булатовић, Лука Булатовић, Давид Булат, ОШ,,Ђура Јакшић“ – Каћ
   Ментори - Даница Гавриловић,
                   - Јасмина Јерковић,

-Mирјана Гњатовић, Маја Дујковић, Теа Тополић и Михајло Сеферовић, Основна школа „Јован Поповић“ Сусек,
   Ментор - Ђурђица Стојковић

Давид Тошић, Жељана Шжепановић, Теодора Таталовић, Милица Корица, Матеа Џуџар, Маја Ердељи, Валентина Новта, Марија Хорњак, ОШ и СШ „Петро Кузмјак“ Руски Крстур                                                                                                     

Ментор - Наталија Будински,
                - Бојана Миљанић

Професори

-Драгана Бањац, ОШ „Змај Јова Јовановић“ - Рума -за Мултимедије
-Елеонора Волаш Цибула, ОШ „ Иво Лола Рибар“, Нови Козарци - за Ликовне радове
-Марјан Иванов, Специјална награда за дугогодишњи рад на обновљивим изворима енергије

Деца са посебним потребама

- Одељење ученика са умереним, тешким и вишеструким сметњама, ОШ ,,6.октобар'', Кикинда
   Ментор - Филип Попадић

Login Form