cnti logo green border

Рачунарске обуке

ЦНТИ, Нови Сад, Обуке

Групне и индивидуалне!

Slider

Добитник осме плакете “Стјепан Хан”  2017. године је:

  1. ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј 

 

2.Награде за одличан школски вебсајт биће уручене следећим школама:

  • ОШ Вук Стефановић Караџић“ Старчево
  • ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда
  • Сенћанска гимназија, Сента
  • Средња стручна школа  „4. Јули“ Врбас

3. За допринос бази знања у образовним софтверима награђују се (највише послатих радова):

  • Волаш Цибула Елеонора,  ОШ „Клара Фејеш“ Кикинда
  • Тимеа Балинт ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј
  • Предраг Вајагић ОШ ''Вук Караџић“ Бачка Паланка
  • Ивана Капетановић, Средња стручна школа „Бранко Радичевић“ Рума

4.За учешће и допринос   у раду са интерактивним таблама награђују се:

  • Јасмина Филеп ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј
  • Стојанка Баљ ОШ „Вук Карџић“ Бачка Паланка

5.За допринос реализацији стручног усавршавања, награђуje се:

  • Зоран Борак, ОШ „Иво Лола Рибар“  Сомбор
  • Миодраг Јањуш  Средња школа „22 октобар“  Жабаљ

6. За ревију образовних софтвера награђују се (квалитетне презентације по предметима):

  • Др Јованка Терзић, Гимназија „Исидора Секулић“ Нови Сад
  • Ненад Вукадиновић ОШ ''Ђорђе Малетић'' Јасеново
  • Вишеслава Налчић ОШ „Душан Јерковић“ Рума

7. Награда за постигнуте резултате на такмичењима додељују се:

Из области роботике:

-Ђорђе Крстић  ученик ОШ “Ђура Јакшић “ Зрењанин

Ментор – Миодраг Мијатов

-Лука Радаковић, ученик ОШ „Жарко Зрењанин“ Зрењанин

Ментор – Снежана Врањеш 

-Петар Милинов, ученик ОШ  „Ј.Ј. Змај" Зрењанин

Ментор - Милош Соро

 

Из области информатике

 -Арсен Али, ученик Гимназија са домом ученика за талентоване ученике „Бољаи“

Сента

Ментор – Габор Кереши         

-Немања Савић, ученик „Зрењанинска гимназија“, Зрењанин

Ментор – Наташа Марјановић

 

За иновације

Гојко Пантић, ученик ОШ“Ђура Јакшић“- Каћ

Ментор –Јасмина Јерковић

 

Из области FILMic 2017.

-Данијела Газибарић Школа за основно и средње образовање „Милан Петровић“ Нови Сад

-Ратко Николић  Школа за основно и средње образовање „Милан Петровић“ Нови Сад

 -Игор Харди  Школа за основно и средње образовање „Милан Петровић“ Нови Сад

 Ментор – Вида Бркљач

 

8. Специјална признања за перманентан рад на информатизацији наставе добијају:

 

  • Тијана Аугустинов ОШ „Вук Караџић“ из Бачке Паланке
  • Милан Драгосавац, ОШ „Ђура Јакшић“ из Кикинде

 

 

 

 

 

Login Form